• Toužíte po lepším životě, ale přesto si tvoříte pořád realitu ve které vám není dobře?
  • Vaše vztahy opakovaně končí špatně a vy nevíte co je příčinou?
  • Chcete stávající vztah zlepšit, ale nevíte čím začít?
  • Přejete si lepší vztahy, ale stále se vracíte tam, kde vám není dobře a nemůžete si pomoct?
  • Rozhodli jste se pro nový vztah a chtěli byste na to jít jinak než doposud?

Na webináři se dozvíte:

✔ Jak pochopit sebe a svoje motivy, které mají vliv na to, s kým a kam v životě směřujete.
✔ Jak zlepšit svůj pocit ve stávajících vztazích.
✔ Na základě čeho utvářet vztahy nové.
✔ Proč lidé dál setrvávají ve vztazích, které jim nepřinášejí dobrý pocit.

✔ Které vaše (většinou nevědomé) části určují vaše priority a touhy.
✔ Jak můžete učinit změnu.
✔ Jak se můžete osvobodit a dovolit si ve svém životě lepší vztahy.
✔ Jak se dostat ke skutečně hlubokému přijetí sebe sama.

KDY: Záznam webináře
KDE: Odkudkoliv, Webinář
VSTUPNÉ: 480 Kč/19 EUR

Tento webinář vám mimo jiné umožní hlubší vhled do toho, které nevědomé proudy v nás jdou proti našim vědomým přáním. Kde sami sobě bráníme (nejen ve vztazích) naplňovat cestu za dobrým pocitem.

Kromě toho se také dozvíte, jak ke vztahům přistupovat, aby vám dávaly v životě smysl (a to nejen vztahy partnerské).

Jak se dostat ke stutečně hlubokému přijetí sama sebe a další cenné informace.

Webinář je doslova nabitý novými pohledy a informacemi i pro čtenáře našich knih.

Stopáž webináře : 2hod 17 min

OHLASY ÚČASTNÍKŮ NAŠICH WEBINÁŘŮ

Asi nejlépe investované peníze v mém životě , tento webinář o vztazích si určitě pustím ještě několikrát, je plný rad jak v životě otevřít oči, včetně konkrétních kroků jak začít změnu k lepšímu, děkuji moc
MARTIN.S.
Váš webinář mi moc pomohl, videa jsou supr, mě pomohla si uvědomit hodně věcí, které jsem potřebovala slyšet byly to i odpovědi na dotazy. Mě pomohla a na mě působila i Vaše energie,  při poslechu se mi spustily silné emoce:) Já za vše co jsem od Vás díky tomuto webináři získala moooooc děkuju.  
Dáša
Míšo a Michale, Krásný webinář ( vztahy) 👏🏻 jste nám připravili. Děkuju. Moc jsem si ho užila.
Kateřina V.
Díky Vašim přednáškám a webinářům mám konečně odvahu začít žít svůj život pravdivě, a ne v oblaku všemožných iluzí jako doposud:) Moc děkuji za Váš čas a držím palce do dalších projektů !:)
Hanka
Krásný den Míšo a Michale, v posledních dnech jsem se necítila úplně dobře a tak jsem sáhla po Vašich webinářích Vztahy a Potenciál, které mi moc pomohly se přeladit a namotivovat. Především Potenciál k mé situaci momentálně hodně promlouvá, navrací mi důvěru v život a nakopává mě do akce vědomého tvůrce. Jak odpovídá Míša v jednom z Q&A, i moje startovací podmínky jsou vynikající, což je fajn si uvědomit a ocenit! Teď jen pouštět ty strachy z prázdnoty a transformovat jí v čisté malířské plátno s obrovským potenciálem 🙂 Webinář Přání jsem shlédla už dříve a vytáhl mě z těžkých stavů beznaděje. Teď bych si ho ráda znovu poslechla, tak se snad vejdu do 2 měsíční lhůty. Moooc děkuji za Vaší skvělou práci, která se mnou opravdu rezonuje. Mám i Vaše knihy a těším se na další! Gratuluji ke krásnému zhmotnění Vašeho nového místa pro život, je to nádhera! Jste mi velkou inspirací. Krásné letní dny
Pavlína S.
Dobrý den, děkuji moc za webinář Aby vaše přání..., moc ráda vás poslouchám a pracuji na sobě. Tento rok byl tvrdý, ale mnohé se mi ukázalo, takže vlastně fanj:D Jak říkáte, ve všem je úspěch a to mě nejvíce motivuje. Knihu také mám a u Michala jsem byla i osobně...... Vaše práce je skvělá a přeji aby pomohla co nejvíce lidem!!! Přeji pěkné dny, hodně klidu a zdraví
Marcela
Míšo a Michale, koncem roku jsem si zakoupila záznam webináře o přáních - mezi jiným i na téma JAK TVOŘIT ZÁMĚR...  Sem nadšená! Ten pocit, že v tom nejsem sama, že každý tápe, různě se snaží, že všechno je v pořádku tak jak je... a praktické kroky jako třešnička na dortu. DÍKY!  Sešit mám, zápisky taky, a zítra se těším na první psaní "příběhu".  Tenhle webinář se vám vážně povedl!
Lucka
Dobrý večer,  moc děkuji za záznam Vašeho webináře o přáních, je v něm opravdu spoustu skvělých informací a jsem moc ráda, že si ho budu moci ještě několikrát pustit. Se změnou nebýt jen pro ostatní jsem již začala před cca 3 lety, kdy jsem pochopila, že na prvním místě jsem já a pokud budu já spokojená bude spokojené i mé okolí. Hodně mi k tomu dopomohla kniha nebo vlastně knihy, jsou to 3 díly, psané pro děti, Sára. Proto jsem velice ráda za Vaše příspěvky, názory a zkušenosti, ke kterým jsem se díky Facebooku dostala. Mohu se tak dál někam posouvat a snažit se naučit být svobodná, vážit si sama sebe taková jaká jsem. Kniha Smysluplné vztahy mi přišla těsně před Vánoci a co jsem zatím stihla přečíst mě velice zaujalo. Proto Vám ještě jednou děkuji. Všechno je tak jak má být. Přeji vám úspěšný a hojný celý rok.
Petra Starková
Dobrý den, Míšo a Michale, sleduji Vás už delší dobu, mám všechny Vaše knihy, webináře, poslouchám podcasty. To, co píšete a říkáte, mi dává asi největší smysl ze všeho, s čím jsem se doposud potkala a nebylo toho málo:-). Říkám si, že mi trvalo dost dlouho, než jsem narazila na Vás, ale asi vše "před Vámi" byla nutná zkušenost, protože bych možná to, co říkáte Vy, dříve ještě nepochopila, a také si dovolím tvrdit, že už v dnešním seberozvojovém světě lépe rozeznávám, co opravdu stojí za to.
Radka H.

Webinář není určen pouze těm, kteří řeší vztahové potíže.
Nová uvědomění mají za cíl, přinést větší kvalitu do všech oblastí ve vašem životě.

VÝHODY WEBINÁŘE :

Záznam je dostupný po dobu 60 dní.
Připojit se můžete odkudkoliv z ČR i zahraničí.
Jak webinář funguje?
• Připojit se lze přes  počítač nebo telefon, není potřeba další technické vybavení.
• Po zaplacení objednávky vám do emailu přijde odkaz pro přehrání webináře.