Webinář je zaměřen na praktické nástroje a pochopení širších souvislostí,
proč se nedaří převádět svá přání a vize do reality života a co je v dnešní době opravdu funkční.

Po naší úspěšné přednášce na téma realizace našich přání, jsme se rozhodli podělit se o toto téma v živém webináři. Rok se překlopil do druhé poloviny a už je možné si osahat výsledky i nevýsledky vašich novoročních záměrů. Jak vám funguje vaše dosavadní strategie? Nefunkčních metod bylo a je dost. Pojďme se podívat na to, co skutečně funguje. Dozvíte se širší souvislosti o tom, v jakém žijeme čase a proč některé metody realizování našich záměrů nefungují. A jaké postoje naopak pomáhají.

Získáte konkrétní tipy, jak se vyrovnat s minulostí, aby se vám strachy a neúspěchy z ní nepřepisovali do přítomnosti a poté do budoucnosti. Předáme vám, co se nám osvědčilo, mimo jiné i každodenní návyk, který vám umožní více si užívat přítomnost. Na závěr webináře jsme zodpověděli vaše dotazy.

Na webináři se konkrétně dozvíte:

✔ Proč nám nefunguje myslet hlavně pozitivně
✔ Proč neumíme užívat přítomnost
✔ Proč neustále opakujeme ty samé záměry, přesvědčení a vzorce chování tak jako naši předci
✔ Osvojíte si praktický nástroj, který umožnuje vyrovnat se se svou minulostí, strachy a pocity neúspěchu
✔ Efektivní způsob přistupovat ke svým vizím do budoucna, tak aby se proměňovali v realitu

✔ Jak se sladit se svou přirozeností
✔ Jak se vyvázat z toho co pro nás již není funkční a mnoho dalšího
✔ Jaké každodenní návyky vám umožní užívat si přítomnost beze stresu
✔ Zodpovíme vaše konkrétní dotazy

KDY: Záznam webináře
KDE: Odkudkoliv, Webinář
VSTUPNÉ: 480 Kč/19 EUR

VÝHODY WEBINÁŘE :

Záznam je dostupný po dobu 60 dní.
Připojit se můžete odkudkoliv z ČR i zahraničí.
Jak webinář funguje?
• Připojit se lze přes  počítač nebo telefon, není potřeba další technické vybavení.
• Po zaplacení objednávky vám do emailu přijde odkaz pro přehrání webináře.

OHLASY ÚČASTNÍKŮ NAŠICH WEBINÁŘŮ

Dobrý den, děkuji moc za webinář Aby vaše přání..., moc ráda vás poslouchám a pracuji na sobě. Tento rok byl tvrdý, ale mnohé se mi ukázalo, takže vlastně fanj:D Jak říkáte, ve všem je úspěch a to mě nejvíce motivuje. Knihu také mám a u Michala jsem byla i osobně...... Vaše práce je skvělá a přeji aby pomohla co nejvíce lidem!!! Přeji pěkné dny, hodně klidu a zdraví
Marcela
Míšo a Michale, koncem roku jsem si zakoupila záznam webináře o přáních - mezi jiným i na téma JAK TVOŘIT ZÁMĚR...  Sem nadšená! Ten pocit, že v tom nejsem sama, že každý tápe, různě se snaží, že všechno je v pořádku tak jak je... a praktické kroky jako třešnička na dortu. DÍKY!  Sešit mám, zápisky taky, a zítra se těším na první psaní "příběhu".  Tenhle webinář se vám vážně povedl!
Lucka
Jste teď mými vánočními společníky 🙂 Tolik myšlenek a hlavně praktický návod, jak vlastně na to, jak se sebou pracovat. Děkuji
Marcela Király
Dobrý den milí Bartošovi, teď jsem se dodívala na webinář o přáních. Skoro nevím, jak se mám vyjádřit. Jsem na životní cestě, vracím se k sobě a vy mi potvrzujete pocity a myšlenky, které mám a tak nějak intuitivně je vnímám od dětství. Také jsem hledala (ale nijak zběsile, spíš to ke mně přišlo samo) jak si pomoct v životních situacích, které pro mě nebyly jednoduché, dostala jsem se k cítění sebe a vím, že vždy, když jsem udělala rozhodnutí na základě mého pocitu, tak to bylo dobře. Vy máte navíc podle mého názoru naprosto převratný pohled na lidstvo a na to, co prožíváme a proč. Četla jsem Zrozeni k propojení a nikde jinde jsem takový pohled na lidstvo nezaznamenala. Je pravda, že nejsem příliš sečtělá v této oblasti, ale ani nejsem ten typ, co by hltal tuto literaturu jen proto, abych měla přehled. Spíš mě zajímá, jestli to souzní nebo ne. A váš pohled mi skvěle doplňuje moji životní mozaiku a mnohé vysvětluje. S pozdravem
Dana Chytilová
Krásný den Míšo a Michale, v posledních dnech jsem se necítila úplně dobře a tak jsem sáhla po Vašich webinářích Vztahy a Potenciál, které mi moc pomohly se přeladit a namotivovat. Především Potenciál k mé situaci momentálně hodně promlouvá, navrací mi důvěru v život a nakopává mě do akce vědomého tvůrce. Jak odpovídá Míša v jednom z Q&A, i moje startovací podmínky jsou vynikající, což je fajn si uvědomit a ocenit! Teď jen pouštět ty strachy z prázdnoty a transformovat jí v čisté malířské plátno s obrovským potenciálem 🙂 Webinář Přání jsem shlédla už dříve a vytáhl mě z těžkých stavů beznaděje. Teď bych si ho ráda znovu poslechla, tak se snad vejdu do 2 měsíční lhůty. Moooc děkuji za Vaší skvělou práci, která se mnou opravdu rezonuje. Mám i Vaše knihy a těším se na další! Gratuluji ke krásnému zhmotnění Vašeho nového místa pro život, je to nádhera! Jste mi velkou inspirací. Krásné letní dny
Pavlína S.
Dobrý večer,  moc děkuji za záznam Vašeho webináře o přáních, je v něm opravdu spoustu skvělých informací a jsem moc ráda, že si ho budu moci ještě několikrát pustit. Se změnou nebýt jen pro ostatní jsem již začala před cca 3 lety, kdy jsem pochopila, že na prvním místě jsem já a pokud budu já spokojená bude spokojené i mé okolí. Hodně mi k tomu dopomohla kniha nebo vlastně knihy, jsou to 3 díly, psané pro děti, Sára. Proto jsem velice ráda za Vaše příspěvky, názory a zkušenosti, ke kterým jsem se díky Facebooku dostala. Mohu se tak dál někam posouvat a snažit se naučit být svobodná, vážit si sama sebe taková jaká jsem. Kniha Smysluplné vztahy mi přišla těsně před Vánoci a co jsem zatím stihla přečíst mě velice zaujalo. Proto Vám ještě jednou děkuji. Všechno je tak jak má být. Přeji vám úspěšný a hojný celý rok.
Petra Starková
Díky Vašim přednáškám a webinářům mám konečně odvahu začít žít svůj život pravdivě, a ne v oblaku všemožných iluzí jako doposud:) Moc děkuji za Váš čas a držím palce do dalších projektů !:)
Hanka
Váš webinář mi moc pomohl, videa jsou supr, mě pomohla si uvědomit hodně věcí, které jsem potřebovala slyšet byly to i odpovědi na dotazy. Mě pomohla a na mě působila i Vaše energie,  při poslechu se mi spustily silné emoce:) Já za vše co jsem od Vás díky tomuto webináři získala moooooc děkuju.  
Dáša
Dobrý den, Míšo a Michale, sleduji Vás už delší dobu, mám všechny Vaše knihy, webináře, poslouchám podcasty. To, co píšete a říkáte, mi dává asi největší smysl ze všeho, s čím jsem se doposud potkala a nebylo toho málo:-). Říkám si, že mi trvalo dost dlouho, než jsem narazila na Vás, ale asi vše "před Vámi" byla nutná zkušenost, protože bych možná to, co říkáte Vy, dříve ještě nepochopila, a také si dovolím tvrdit, že už v dnešním seberozvojovém světě lépe rozeznávám, co opravdu stojí za to.
Radka H.