Cílem tohoto webináře je umožnit vám lépe fungovat a realizovat změnu v jakékoli oblasti života. Uvědomit si, na jakých principech fungujeme, co tvoří naše postoje a reakce, přesvědčení a instinkty.Ukážeme vám cestu, jak se spojit s daleko větším potenciálem, než nyní projevujete. 

Součástí je i druhé video (40 min.) ve kterém jsme zodpověděli vaše konkrétní dotazy.

 

KDY: Záznam webináře
KDE: Odkudkoliv, Webinář
VSTUPNÉ: 480 Kč/19 EUR

Jako děti jsme poznávaly kdo jsme, dle reakcí našeho okolí na nás. Z těchto nálepek jsme si tenkrát vytvořily identitu – představu o sobě. Ta nás dodnes velmi limituje. Když pomineme, jaké nálepky to mnohdy byly, tak jsme si díky tomu všichni v dětství vybudovali závislost na tom, co si o nás myslí druzí. Kvůli tomu jsme orientovaní v životě hlavně směrem ven, nikoli dovnitř.Proto si dodnes často neumíme dát, co potřebujeme a mnohdy čekáme, že druzí drží klíč k našemu lepšímu životu.

Na webináři se konkrétně dozvíte:

✔ Jak vyrůst z dětských představ o sobě a druhých.

✔ Jak se odpoutat od staré limitující identity.

✔ Jak být tím, kým chci být, a ne je jenom pouhou rekcí na okolí.

✔ Jak využít potenciál genetiky i epigenetiky.

✔ Jak se vyvázat z toho, aby váš život stále vycházel ze startovacích podmínek, které jste dostali.

✔ Kým vlastně jsme.

✔ Kým můžeme být.

✔ Máme ještě jiný potenciál než ten, který jsme rozvíjeli od dětství.

✔ Jak přesměrovat svůj dosavadní směr.

✔ Co má ve skutečnosti vliv na to, jak žijeme.                 

 

V samostatném videu jsme zodpověděli tyto dotazy:

 • Co umožní změnu v jakékoli oblasti?
 • Jak přesměrovat svůj dosavadní směr?
 • Jak se přestat snažit vyhovovat jiným lidem, bez pocitu viny?
 • Jak se zbavit syndromu hodné holčičky?
 • Jak pracovat se strachem ze změn, když je podvědomý?
 • Mám myslím více talentů, nevím co je mé poslání?
 • Konkrétní kroky v realitě v realitě při změně
 • Konkrétní příklad z praxe, například v knize Smysluplné vztahy uvádíte posun mladé violistky
 • Jak žít nejlepší verzi sama sebe?
 • Jsem bez práce a hledám naplnění. Začínám být v koutě.
 • Nakolik je vyléčení traumatu rozhodující pro posun?
 • Nevěřím, že jsme jen tělo, jsme nesmrtelná duše.

Tento webinář shrnuje to opravdu podstatné v životě člověka.
Umožní vám lépe fungovat a zrealizovat změnu v jakékoli životní oblasti.

Délka záznamu webináře se zodpovězenými konkrétními dotazy: 2:07

VÝHODY WEBINÁŘE :

Záznam je dostupný po dobu 60 dní.
Připojit se můžete odkudkoliv z ČR i zahraničí.
Jak webinář funguje?
• Připojit se lze přes  počítač nebo telefon, není potřeba další technické vybavení.
• Po zaplacení objednávky vám do emailu přijde odkaz pro přehrání webináře.

OHLASY ÚČASTNÍKŮ NAŠICH WEBINÁŘŮ

Krásný den Míšo a Michale, v posledních dnech jsem se necítila úplně dobře a tak jsem sáhla po Vašich webinářích Vztahy a Potenciál, které mi moc pomohly se přeladit a namotivovat. Především Potenciál k mé situaci momentálně hodně promlouvá, navrací mi důvěru v život a nakopává mě do akce vědomého tvůrce. Jak odpovídá Míša v jednom z Q&A, i moje startovací podmínky jsou vynikající, což je fajn si uvědomit a ocenit! Teď jen pouštět ty strachy z prázdnoty a transformovat jí v čisté malířské plátno s obrovským potenciálem 🙂 Webinář Přání jsem shlédla už dříve a vytáhl mě z těžkých stavů beznaděje. Teď bych si ho ráda znovu poslechla, tak se snad vejdu do 2 měsíční lhůty. Moooc děkuji za Vaší skvělou práci, která se mnou opravdu rezonuje. Mám i Vaše knihy a těším se na další! Gratuluji ke krásnému zhmotnění Vašeho nového místa pro život, je to nádhera! Jste mi velkou inspirací. Krásné letní dny
Pavlína S.
Dobrý den, Děkuji moc za skvělý webinář o potenciálu, bylo to jiné než jsem čekala a přitom super. Pěkné dny
Adéla
Díky Vašim přednáškám a webinářům mám konečně odvahu začít žít svůj život pravdivě, a ne v oblaku všemožných iluzí jako doposud:) Moc děkuji za Váš čas a držím palce do dalších projektů !:)
Hanka
Dobrý den, děkuji moc za webinář Aby vaše přání..., moc ráda vás poslouchám a pracuji na sobě. Tento rok byl tvrdý, ale mnohé se mi ukázalo, takže vlastně fanj:D Jak říkáte, ve všem je úspěch a to mě nejvíce motivuje. Knihu také mám a u Michala jsem byla i osobně...... Vaše práce je skvělá a přeji aby pomohla co nejvíce lidem!!! Přeji pěkné dny, hodně klidu a zdraví
Marcela
Míšo a Michale, koncem roku jsem si zakoupila záznam webináře o přáních - mezi jiným i na téma JAK TVOŘIT ZÁMĚR...  Sem nadšená! Ten pocit, že v tom nejsem sama, že každý tápe, různě se snaží, že všechno je v pořádku tak jak je... a praktické kroky jako třešnička na dortu. DÍKY!  Sešit mám, zápisky taky, a zítra se těším na první psaní "příběhu".  Tenhle webinář se vám vážně povedl!
Lucka
Dobrý večer,  moc děkuji za záznam Vašeho webináře o přáních, je v něm opravdu spoustu skvělých informací a jsem moc ráda, že si ho budu moci ještě několikrát pustit. Se změnou nebýt jen pro ostatní jsem již začala před cca 3 lety, kdy jsem pochopila, že na prvním místě jsem já a pokud budu já spokojená bude spokojené i mé okolí. Hodně mi k tomu dopomohla kniha nebo vlastně knihy, jsou to 3 díly, psané pro děti, Sára. Proto jsem velice ráda za Vaše příspěvky, názory a zkušenosti, ke kterým jsem se díky Facebooku dostala. Mohu se tak dál někam posouvat a snažit se naučit být svobodná, vážit si sama sebe taková jaká jsem. Kniha Smysluplné vztahy mi přišla těsně před Vánoci a co jsem zatím stihla přečíst mě velice zaujalo. Proto Vám ještě jednou děkuji. Všechno je tak jak má být. Přeji vám úspěšný a hojný celý rok. Petra Starková
Petra Starková
Váš webinář mi moc pomohl, videa jsou supr, mě pomohla si uvědomit hodně věcí, které jsem potřebovala slyšet byly to i odpovědi na dotazy. Mě pomohla a na mě působila i Vaše energie,  při poslechu se mi spustily silné emoce:) Já za vše co jsem od Vás díky tomuto webináři získala moooooc děkuju.  
Dáša
Mám obě vaše knihy, poslouchám vaše webináře a pomáháte. Děláte tak neskutečně smysluplnou práci. Děkuji za to a mějte se báječně
Aneta
Dobrý den, Míšo a Michale, sleduji Vás už delší dobu, mám všechny Vaše knihy, webináře, poslouchám podcasty. To, co píšete a říkáte, mi dává asi největší smysl ze všeho, s čím jsem se doposud potkala a nebylo toho málo:-). Říkám si, že mi trvalo dost dlouho, než jsem narazila na Vás, ale asi vše "před Vámi" byla nutná zkušenost, protože bych možná to, co říkáte Vy, dříve ještě nepochopila, a také si dovolím tvrdit, že už v dnešním seberozvojovém světě lépe rozeznávám, co opravdu stojí za to.
Radka H.