online program

ZROZENI K PROPOJENÍ

2měsíční cesta, která změní váš vztah k sobě, přinese do vašeho života přijetí  a uzdraví vaše vztahy

 • Už jste pro změnu svého života udělali mnoho, ale dosavadní způsoby řešení vašeho problému nefungují?
 • Rádi byste byli ve vztazích sami sebou, ale partner nebo okolí nechápe vaše potřeby?
 • Chcete sdílet s partnerem vaše pocity, ale on odmítá komunikovat?
 • Organizačně váš vztah funguje, ale chybí vám pocit intimity a propojení?
 • Už je vám jasné, že nepomáhá vyměnit partnera, protože se vám opakuje to samé?
 • Vaše partnerství bylo skvělé, ale rodičovství vše změnilo?
 • Víte, co byste chtěli v životě změnit, ale netušíte, čím začít, aby to přineslo výsledky?

Co kdybyste pochopili, kde je skutečná příčina vašich nezdarů a mohli získat jiný náhled na váš životní příběh? Teď máte možnost dostat odpovědi na vaše pročjak dál.

Můžete Postupně za naší podpory budovat svůj svobodnější a radostnější život

Nemáte moc změnit svět, ale můžete změnit pohled na sebe.  Když pochopíte své myšlení a motivace, tak se můžete přijmout. Když se přijmete, tak si dovolíte si cítit své skutečné potřeby a postavit se za ně. Budete si umět nastavit zdravé hranice ve vztazích. Vaše okolí vám pak už nebude muset zrcadlit vaši nelásku k sobě. Když pochopíte z čeho pramení chování žen a mužů, tak můžete porozumět nejen sobě, ale i druhým.

Hluboká změna vyžaduje práci s vaším nevědomím, ze kterého se tvoří většina lidské reality. Je proto velmi efektivní poznat své skryté vzorce a nastavení. Naši přirozenost velmi ovlivnila a potlačila rodová nastavení. Ty jsou ovšem jen reakcí na obecné vzorce chování mužů a žen, které se tvořili od pravěku. Tak jako se postupně vyvíjí vědomí dítěte, vyvíjí se i vědomí celého lidstva. Mnoho starých domněnek o životě, o místu ženy a muže v něm, dodnes limituje naše vztahy. Je načase rozpustit mnoho iluzí a tabu, které nás znesvobodňují.

Cesta, kterou jsme pro vás připravili, sáhne do tak hlubokých vrstev, že započne proces změny, který je nezvratný. Postupně vám v životě budou docházet další a další souvislosti. Tvořit se nová a nová propojení. Celý proces pak pojede vaším životem jako domino. Ve vašich rodech se přeruší stará stopa. Vaše životy začnou být postupně jiné. Vaše děti budou mít jiné rodiče.

Program není primárně partnerský. Je to cesta pro muže a ženy.

Rozhodli jsme znovu zpřístupnit tento online program i ve verzích s naším osobním provázením, abyste měli možnost nejúčelnějšího transformačního nástroje, který vám jsme schopni dnes poskytnout.

CO VÁM PROGRAM PŘINESE?

 • Dvouměsíční transformační cestu, která vás provede vším podstatným pro pochopení témat mužského i ženského světa v nás.
 • Možnost začít utvářet svůj život i v oblastech, ve kterých dosud pevně vládly podvědomé tisícileté programy
 • Osvobození se od skutečných, odvěkých příčin naší osobní nesvobody, vztahových závislostí a neporozumění mezi pohlavími.
 • Pochopení vývoje kolektivní mužské a ženské cesty a jejího vlivu na naše životy.
 • Přijetí a osvobození přirozenosti muže i ženy.
 • Osvobozené partnerství a sexualitu.
 • Nahlédnutí do témat druhého pohlaví a tím lepšího vzájemného pochopení.
 • Pochopení, přijetí a ocenění svého života.
 • Utváření života, který mi dává smysl a ve kterém mohu znovu zažívat radost.
 • Všechna videa, záznamy všech webinářů za celý rok vám zůstanou po dobu jednoho roku od vstupu do programu. Můžete se k nim vracet a vnímat je v nových životních souvislostech.
 • Ve vyšších verzích programu je možnost zodpovězení vašich libovolných otázek i našeho vhledu do vašeho osobního příběhu prostřednictvím živých webinářů. Pro omezený počet účastníků nabízíme celoroční osobní provázení.

Dle vašich požadavků a možností jsme připravili 3 verze členství v programu. Ve vyšších verzích programu je možnost zodpovězení vašich libovolných otázek i našeho vhledu do vašeho osobního příběhu prostřednictvím živých webinářů. Pro omezený počet účastníků nabízíme celoroční osobní provázení.

VSTUP DO PROGRAMU:

CO O PROGRAMU ŘÍKAJÍ  JEHO ÚČASTNÍCI 

Krásné pondělí, Míšo a Michale. Děkuji Vám za páteční vhled, který se mnou pořádně zamával. Už v knize Smysluplné vztahy jsem vnímala, jak přesně dokážete jít k věci a vytáhnout z pole klienta to důležité. U mě tomu nebylo jinak. Přesnost Vašich informací byla skutečně ohromující, až fascinující. Páteční vhled mi potvrdil, že jsem si na svou cestu nemohla vybrat lepší průvodce, než jste Vy dva. Míšo a Michale, přeji hezký nový týden a děkuji. 🙂
Markéta
Program upřímně doporučuji coby nejlepší investici, kterou pro sebe v životě můžete udělat. Pro mě nejsmysluplnější přístup k životu. Skvěle dokazující, že vše je jen na nás, výborný start k pochopení, že nejlepší život máte, je-li podle VÁS! Nic násilného, filozofie programu do sebe perfektně zapadá, každý si najde to svoje, Michal a Michaela mají “štávu”, jsou i vtipní, dobře umí věci vysvětlit, a dokonce i individuálně poradí. Formát předtočených webinářů a online dotazů super, technicky jsem v pohodě zvládla i já Některé pasáže si pouštím opakovaně – ne, že bych byla tak natvrdlá, ale jsou to fakt pecky! Kromě jiného jsem poslední 2 měsíce i dost ušetřila – přestala jsem vyhazovat peníze za náhražky dobrého pocitu, protože radost si tvořím jinak! Moc doporučuji a velmi děkuji.
Klára, Brno
Vážená Michaelo, ráda bych Vám poděkovala za obsáhlou odpověď (webinář 16.2.), kterou jsem si poslechla už nejméně 5x, a pokud budou webináře dostupné, poslechnu si ji ještě několikrát. Překvapilo mě, jak do hloubky jste mě, mou situaci a moji existenci uměla popsat a zhodnotit. Děkuji za objasnění mnohých mých „proč“. Děkuji za vysvětlení některých etap a událostí v mém životě. Děkuji, že jste mi dokázala nahlas říci, co teď, protože vnitřně to tak cítím. Děkuji Vám oběma za Vaši práci, za to, že se umíte podělit se zážitky z Vašich cest životem a umíte je srozumitelně popsat a vysvětlit. Přeji Vám (a hlavně nám, Vašim klientům, posluchačům, čtenářům), abyste úspěšně pokračovali i dále.
Jana.S.
Dobrý den, děkuji za Vaše odpovědi v minulém webináři. Velmi mě to zklidnilo. Takhle zeširoka, s velkou hloubkou, zároveň bez “ezokeců”, a zároveň dokonce s nadějí, mě ještě nikdo rozbor mého celoživotního problému nepodal. Spolu si s tím, do mého systému pomalu proniká láska, začíná mi být líp. Jsem ve vašem programu, cítím vaši podporu, a dovoluju si být tu bez záměru – ale taky bez tlaku na sebe. A z více stran ke mně přichází další a další pomoc, rychle se objevují noví lidé, kteří mi pomáhají novými způsoby.
Markéta
Moc děkuji. Znovu musím napsat, že Váš kurz a také Kniha příběhů (dočítám a vím, že to není poslední čtení) jsou naprosto výjimečné a cítím, že hluboce pravdivé. Velká vděčnost za Vaši cestu a její sdílení s námi.
Veronika
Velmi děkuji Michaele a Michalovi Bartošovým za vhled do mých problémů. Nebylo pro mne jednoduché si připustit, že jsem vždy byla k dispozici jen pro druhé a ne pro sebe. Michaela a Michal perfektně rozebrali moji situaci a pomohli mě zbavit se pocitu viny a zodpovědnosti za činy druhých a pocítit větší radost ze života. a to pro mě znamená velkou úlevu. Webinář si pouštím opakovaně. skvělá jsou i videa pro pochopení ženského a mužského světa, která jsou podána velmi srozumitelným a jedinečným způsobem, stejně tak i jejich knižní tvorba. Oceňuji umění autorů
Marie N.
Program je skvělý, profesionálně připravený, nejde jen po povrchu věcí a je skutečně nabitý informacemi. Není to pro každého. Pokud je někdo ve vzdoru nebo ve skutečnosti nechcete ve svém životě změny, nepomůže mu nic, ani tenhle online. Ale pokud chce, stačí se tomu jen otevřít, celý program působí, i když to bude vypadat, že člověk aktivně nic nedělá. Prostě funguje otevřít se tomu a dovolit si nechat to na sebe působit. Změnu člověk stejně pocítí. Pokud si to dovolíte, tenhle program vám změní život. Na závěr Vám chci poděkovat za to, co jste mi předali a přeji Vám krásný život, stejně, jako ho přeji i sobě
Veronika Vejrostová
Dobrý den Míšo, moc Vám děkuji za odpověď a oběma za skvělý program. Jsem za to moc ráda. Je úžasné jak člověk začíná vnímat některé věci jinak, i když zrovna už na video nekouká, jakoby se "něco" změnilo. Jsem klidnější i když vím, že je přede mnou ještě velký kus cesty. Těším se až se začtu do Vaší nové knihy. U některých věcí bych si přála znát jejich počátek, příčinu. Jestli je to něco v dětství a zapomněla jsem to nebo něco ještě z dřívější doby. Přijde mi to velmi zajímavé. Ještě jednou Vám oběma moc děkuji, za to co a jak to děláte a přeji Vám všechno nejlepší do nového roku. Mějte se krásně.
Michaela V.
Vzkaz pro další zájemce? Tento kurz Vás změní. Mě změnil tam, kde bych to vůbec nečekala. Spokojené dny PS: Až budete mít další kurz, ozvěte se ;).
Hana
Chtěla jsem vám napsat jak životodárný je Váš kurz. Mění přežívání v život, z celého téměř vyléčeného srdce doporučuji ! Děkuji mockrát
Radka, Washington state USA
Díky Vašim přednáškám a webinářům mám konečně odvahu začít žít svůj život pravdivě, a ne v oblaku všemožných iluzí jako doposud:) Moc děkuji za Váš čas a držím palce do dalších projektů !:)
Hanka
Kurz mi ušetřil 10tky milionů korun. Naučil mě starat se o sebe a ne o druhé. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí změnu ve svém životě Děkuji manželům Bartošovým.
Pavel S.
Program pro mě byla nejlepší investice do sebe sama. Nemusíte ani souhlasit se vším, co ve videích uvidíte, nikdo to po Vás nechce, nikam netlačí, program Vám prostě ukáže možnost, jak najít svoje vnitřní cítění a díky tomu žít život plnohodnotně podle sebe. Mít prostě radost z toho, že žijete. Že žijete život! Přestat přemýšlet zaběhlými nesmyslnými programy zážitými společností a podívat se na svět jinýma očima, reálnýma očima. + živé webináře s Bartošovými, kde dostanete odpovědi na přímé otázky. FB skupina, kde se navzájem můžete spojit s ostatními účastníky kurzu a další benefity, které mi rozhodně obohatily život. Už po 2 měsících programu smýšlím jinak než na začátku. Jsem prostě ráda sama se sebou a uvědomuji si plno věcí. Díky za tento kurz. Hezký den a moc Vám díky. Jste úžasní ❤️
Lucie

CO VÁS V PROGRAMU ČEKÁ?

 • 14 hlavních VIDEÍ (každé cca 60 min). Každý týden zveřejníme video s tématem, se kterým budete v daném týdnu pracovat
 • Záznamy všech proběhlých webinářů po dobu vašeho členství.
 • Bonusová videa + možnost odpovědi na otázky, vhledu do vašeho osobního příběhu nebo osobního provázení po celý rok.
 • Všechna videa a webináře vám zůstanou k dispozici po dobu jednoho roku od vstupu do programu. Můžete se k nim vracet.

CO BUDETE POTŘEBOVAT?

 • Připojení k internetu.
 • 1,5 hodiny vašeho času týdně po dobu 2 měsíců.
 • Mít odvahu vstoupit do řeky změny (výsledek stojí za to).

Dle vašich požadavků a možností jsme připravili 3 verze členství v programu. Ve vyšších verzích programu je možnost zodpovězení vašich libovolných otázek i našeho vhledu do vašeho osobního příběhu prostřednictvím živých webinářů. Pro omezený počet účastníků nabízíme celoroční osobní provázení.

VERZE A CENY ČLENSTVÍ V PROGRAMU :

STANDARD
3999 Kč / 168 Euro
365 dní členství
KDYŽ POTŘEBUJETE TÉMATA HLOUBĚJI VSTŘEBAT
14 základních cca 60 min. videí
1 BONUS video
Záznam všech proběhlých webinářů
VIP
24999 Kč / 1052 Euro
365 dní členství
KDYŽ POTŘEBUJETE PRŮVODCE
vše z verze Premium
+ úvodní seznamovací online konzultace 30 min.
+ 4 další vhledy ke své situaci - zodpovězeno na webináři
+ 1 online konzultace 60 min.
+ celoroční přístup na živé webináře
Ano, chci změnu
KAPACITA V SOUČASNÉ DOBĚ NAPLNĚNA

 Je jasné, že klasickou cestou nemůžeme pomoci všem, kteří by měli zájem a nestačí jim informace předané v knihách, případně nemají čas nastudovat knihu Zrozeni k propojení. Využili jsme tedy technologii online programu, která má kromě výše uvedeného osobního provázení, ještě další pozitiva: Intezita dvouměsíčního programu spolu s informacemi předávanými formou videí mají mnohonásobně silnější a rychlejší efekt než psané slovo.

 

Po zaplacení a přihlášení do programu Vám přijde odkaz na první video a 

začíná Vaše objevná cesta.
V členské sekci najdete termíny živých webinářů pro Vaše období.
Těšíme se na Vás!

 

JAK PRAKTICKY BUDE VYPADAT NAŠE DVOUMĚSÍČNÍ CESTA

První – úvodní část – programu je společná pro muže i pro ženy.
V této kapitole si ukážeme vztahové modely, které vznikaly od pravěku a které díky otiskům v kolektivním vědomí žijeme dodnes. Předávají se z generace na generaci. Zvědomíme je, dáme jim jejich místo v čase a propojíme je do celistvé zkušenosti. Díky tomu už nemusí být žité odděleně a nevědomě. Půjdeme spolu k úsvitu lidské historie, kdy jsme vědomě začali vnímat rozdílnosti mezi mužem a ženou. Do dob, kdy se lidstvo vydalo na cestu za hlubokým sebepoznáním. Na cestu, která byla plná domněnek, omylů a nezbytných slepých cest. V této kapitole pochopíte, co v oblasti vztahů nevědomě řídí vaše životy.

Po společné úvodní části, se videa dělí na mužská a ženská. (viz schéma programu na této stránce).
V této části půjdeme opravdu do velké hloubky. Ke kořenům, k potlačeným pocitům, k tomu co nám z hlubin nevědomí ovlivňuje život a řídí ho. Zvědoměním těchto oblastí bude nastartován proces změny vašeho života. Každý si na své straně programu projdete ženskými a mužskými tématy, omyly, nejistotami, stíny a tabu, které se na obou stranách během věků utvořily. To znamená, že v této části máme čtyři videa pro muže, kterými vás provede Michal a čtyři videa pro ženy, kterými projdete s Michaelou. Při této samostatné, očistné cestě, budou mít muži možnost podívat se na videa do ženské a ženy do mužské části. To považujeme za velmi důležité! Pro pochopení nejhlubších a nejzranitelnějších témat druhého pohlaví, jen tak je možno tvořit větší vztahovou blízkost.

Poslední tři videa – tedy tři týdny programu – jsou opět společná pro muže a ženy. Po projití rozdělené očistné fáze, již budete připraveni sejít se znovu ke společným tématům.

Celkem tedy osm týdnů transformačního procesu, který sáhne do tak hlubokých vrstev, že ve vašem životě započne proces změny, který je nezvratný. My sami jsme tuto cestu prošli a žijeme to. Třemi běhy programu již prošlo více než tisíc účastníků.

Každý týden se ke sledování vždy uvolní další téma.  Každé dva týdny pořádáme živý webinář pro zodpovězení vašich dotazů. Záznamy webinářů i videa vám zůstanou k dispozici 365 dní od vstupu do programu, abyste se k nim mohli v průběhu času vracet.

Symbolem programu je Fénix povstávající z popela, jako metafora pro znovuzrození a obnovu života ve hmotě. Života, který zde na Zemi tvoří člověk rozdělený na dvě poloviny – muže a ženu.

Cílem online programu je změna ve vašem každodenním životě, návrat k sobě, ke své přirozenosti a k té patří i utváření kvalitních partnerských, kamarádských i pracovních vztahů, ve kterých můžete být sami sebou.

Náš online program opravdu není pro každého. Doporučujeme jej, dle vyzrálosti osobnosti, od 25 let věku.

O NÁS

 

Jsme milenci, přátelé, rodiče, terapeuti a autoři úspěšných knih, kterých se dosud prodalo v Čechách a na Slovensku více jak 85000 ks. nAŠE TITULY se tak staly bestsellery vztahové a rozvojové literatury.